Про компанію

20 квітня 2011 року команда молодих амбітних айтішників, які захоплювались вивченням технологічних розробок для бізнесу, об’єдналась під єдиним брендом EDIN та заснували ТОВ “АТС”.

Так на українському ринку інформаційних технологій, який тоді лише зароджувався, з’явилася компанія, яка займалась технічним забезпеченням та підтримкою функціонування різноманітних ІТ-рішень для різногалузевого бізнесу.

Особливий інтерес команда EDIN завжди виявляла до теми електронного обміну даними, який не лише суттєво спростив би роботу між бізнес-структурами, а й об’єднав їх. А тому, обравши для себе курс на розвиток безпаперових технологій, з 2015 року спеціалісти компанії почали проводити IT-розробки у цьому напрямку. З року в рік вони працювали над своїм продуктом, удосконалювали його, тестували, залучали інших ІТ-спеціалістів, реалізовували нові ідеї, змінювали концепцію і створили нарешті єдине електронне рішення для документообігу українського бізнесу.

У 2018 році EDIN поповнив свої ряди кращими професіоналами ринку обміну електронними документами, що мають юридичне значення. Нові спеціалісти високо оцінили розробку, доповнили та вдосконалили її, завдяки чому продукт не лише задовольнив всі заявлені вимоги до платформи е-документообігу, а й отримав беззаперечні конкурентні переваги.

Вивчивши досвід успішних світових EDI- та провайдерів обміну електронними документами, що мають юридичне значення, EDIN створив унікальне рішення на основі хмарних технологій, сучасних систем управління базами даних (СУБД), надійних крипторішень, — технологічну платформу EDI Network. Продукт повністю відповідає усім вимогам чинного законодавства України, сучасним вимогам безпеки, конфіденційності та зберіганню даних. Платформа дозволяє швидко та безпечно зберігати та надсилати необмежену кількість документів.

Сьогодні EDIN — це сучасний український бренд, який задовольняє всі вимоги роздрібних мереж, постачальників продукції, 3PL-операторів, банківських установ та інших учасників ринку, які обмінюються між собою та своїми бізнес-партнерами будь-якими е-даними.

З діяльністю єдиного українського провайдера е-документообігу EDIN стартувала нова ера розвитку EDI in UA, яка об’єднує бізнес навколо єдиної мети: нарешті звільнитись від паперу і зробити електронні технології універсальними для всіх та доступними для кожного.

Олег Клюса,
Генеральний директор, EDIN

Тетяна Голуб,
Комерційний директор, EDIN

Олександр Кустреюк,
Керівник відділу розвитку, EDIN