Безкоштовне користування сервісом EDI-Network протягом перших 30 днів

 

Завжди бажали полегшити бізнес-процеси в своїй компанії та зекономити час та кошти? Пропонуємо звернути увагу на електронне рішення – сервіс EDI-Network, який пропонує безкоштовне користування протягом перших 30 днів після реєстрації. Цей інноваційний сервіс змінює підхід до обміну електронними документами і робить його надзвичайно простим і ефективним. Давайте детальніше розглянемо, чому EDI-Network став вибором для багатьох компаній і як він допомагає оптимізувати бізнес-процеси. 

Що таке EDI-Network? 

EDI-Network –  сучасна платформа електронного документообігу, яка несе в собі весь функціонал з обміну е-документами від EDI (Electronic Data Interchange) до документів, що мають юридичне значення. І що найцікавіше, EDI-Network пропонує безкоштовне користування своїми послугами протягом перших 30 днів – ідеальний шанс для підприємств розглянути переваги сервісу без будь-яких фінансових зобов’язань. 

Досвід клієнта ТОВ “ТОРГОВИЙ ДІМ “КИЇВ ХЛІБ” 

“Е-документообіг значно економить час, кошти, і, звичайно, позитивно впливає на роботу компанії в цілому. Ми перевірили це на собі: впровадили у свої бізнес-процеси сервіс EDI-Network. Це електронна система управління документами, яка дозволяє повністю автоматизувати процес роботи з документацією, а саме: оптимізувати процес внесення замовлень в облікову систему, Договорів з контрагентами, підписання специфікацій з мережами, Актів виконаних робіт.  Платформа дає нам низку переваг та можливостей: 

  • Можливість оперативного внесення (або збору) замовлень при невеликій кількості операторів;
  • Раціональне використання трудових ресурсів: наші працівники встигають обробити більше інформації та вирішити більш важливі задачі;  платформа EDIN – зручний ресурс для зберігання об’ємних документів , що розвантажує сервер нашої компанії;
  • Мінімізація помилок людського фактора при прийомі замовлень з платформи EDIN; 
  • EDI-Network дає можливість контролювати документообіг та вчасно отримувати дебіторську заборгованість за рахунок своєчасного надходження первинних документів  ( накладні на повернення, Додаткові угоди на проведення взаємозаліків);
  • 70%  часу ми економимо  завдяки автоматичному підписанню, перевірці та відправленню е-документа.

Ми повністю задоволені роботою та наданими послугами від EDIN, адже тепер ми направляємо максимум зусиль на зростання нашого бізнесу, а не на обробку та підписання купи папірців”, – коментує Ніколаєв Ігор Віталійович,  Комерційний директор, ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ “КИЇВ ХЛІБ” 

Чому українські компанії обирають EDI-Network ?

  • Широкий спектр клієнтів: понад 140 торговельних мереж і понад 5000 постачальників вже працюють з платформою EDI-Network.
  • Прозоре управління тарифами: користувачі мають можливість контролювати свої тарифи в особистому кабінеті, що дозволяє ефективно налаштовувати витрати на обмін документами. 
  • Один сервіс для всіх процесів: EDI-Network дозволяє закрити всі процеси, починаючи від підписання угоди і закінчуючи закриттям актів, в одному інтегрованому рішенні. 

Підключайте EDI-Network за посиланням вже сьогодні і отримайте 30 днів безкоштовного користування!