Зв'яжіться з нами:

Як водію підписувати електронну товарно-транспортну накладну?

Незабаром електронна товарно-транспортна накладна (е-ТТН) стане обов'язковим документом для всіх вантажних перевезень в Україні. Використання е-ТТН є дуже поширеним у галузі транспорту та логістики, оскільки дозволяє значно зменшити час, необхідний для обробки документів, а також знизити витрати на їх обробку. Але як саме водію підписати електронну товарно-транспортну накладну? 

  1. Для початку, водій має бути зареєстрований на платформі EDIN або на платформі будь-якого акредитованого провайдера з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури.
  2. Реєстрація може бути виконана або шляхом запиту до менеджерів компанії, або самостійно через мобільний додаток EDIN Driver. 
  3. Після реєстрації водій може отримувати, створювати та підписувати документи на адаптивній версії платформи EDIN, яку необхідно відкрити на браузері смартфону користувача, або у більш зручному рішенні - мобільному додатку.
Про мобільний додаток EDIN Driver

З метою спрощення інформування водія про отримання документу, перегляду, опрацювання, підписання або створення інших документів до е-ТТН, EDIN розробив окремий мобільний додаток EDIN Driver для операційних систем iOS і Android. Завдяки додатку водій може отримати пуш-повідомлення про отримання нового документу, зміну статусу, а також швидко перейти до необхідного документу та підписати його.

Зараз мобільний додаток EDIN Driver вміє працювати тільки з Дія.Підпис, але в найближчому оновленні вже буде реалізована робота з іншими видами підпису (зокрема SmartID від Приватбанку). 

Українська компанія EDIN, яка займається розробкою електронної системи документообігу, розробила зручний і швидкий спосіб підписання електронної товарно-транспортної накладної для водіїв. За допомогою платформи EDIN водії можуть отримувати, створювати та підписувати документи швидко та без зайвих труднощів. Звертайтеся за консультацієї до наших менеджерів за посиланням