Зв'яжіться з нами:

Асоціація “ДжіЕс1 Україна” в співпраці із провайдером електронного документообігу EDIN забезпечила підписання документів для отримання номерів штрих-кодів GS1 в особистому кабінеті учасника асоціації

З метою долучення до всесвітньої системи товарної нумерації GS1 присвоєння унікальних номерів штрих-кодів товарам виробникам необхідно підписати певні договірні документи з Асоціацією Товарної Нумерації України “ДжіЕс1 Україна”

Раніше документи щодо членства в асоціації підписувались на папері та передавались до офісу компанії GS1 з метою опрацювання та присвоєння ідентифікаційних номерів. Проте протягом всього часу своєї діяльності Асоціація “ДжіЕс1 Україна” прагнула спростити процедури приєднання до асоціації та взаємодії з членами організації, застосовуючи наявні технологічні можливості. 

Зокрема, запущена у 2015 році Система інтерактивної взаємодії Асоціації із асоційованими членами забезпечила автоматизовану підготовку документів щодо членства та отримання номерів GS1 без подання паперових заявок. Перехід на безпаперові форми взаємодії “ДжіЕс1 Україна” з суб’єктами господарювання значно прискорив процес присвоєння ідентифікаційних номерів GS1, а операційне навантаження на співробітників, задіяних у опрацюванні документів, було знижено більш ніж на 60%.

Згодом для підписання договірних документів щодо членства в асоціації цифровим підписом  були задіяні провайдери кваліфікованих електронних довірчих послуг, що створило можливість для українських  суб’єктів господарювання долучатися до Системи GS1 ще швидше і взагалі без будь-яких паперових документів. 

Проте залишалася певна незручність – для оформлення членства в асоціації підприємцю потрібно було спочатку заповнити відповідні форми в особистому кабінеті на сайті "ДжіЕс1 Україна", а потім зареєструватись на платформі провайдера електронних довірчих послуг, щоб підписати сформовані документи електронним підписом. Необхідно було рішення, що дозволило б максимально ефективно обмінюватись комплектами документів в "безшовний" та зручний для користувача спосіб. 

Таке рішення – сервіс Вільний iFrame – запропонував провайдер документообігу EDIN. Новий сервіс передбачає платформу, що повністю вбудована в особистий кабінет учасника "ДжіЕс1 Україна" і  забезпечує обмін електронними оригіналами юридично значущих документів без необхідності реєстрації та авторизації в інших системах документообігу. Тепер увесь процес оформлення договору про асоційоване членство в "ДжіЕс1 Україна" відбувається в одному місці, безпосередньо в особистому кабінеті на сайті "ДжіЕс1 Україна". 

Спробуйте та перевірте особисто!