ІСТОРІЇ УСПІХУ КЛІЄНТІВ

Ознайомтесь з історіями успіху наших клієнтів, які
запровадили продукти EDIN у свої бізнес-процеси

img

КЕЙС ALEF ESTATE

З ВПРОВАДЖЕННЯ СЕРВІСУ EDIN-DocFlow

Масштабний український забудовник ALEF ESTATE міста Дніпра займається створенням об`єктів торгової, офісної та житлової нерухомості від їх проектування до введення в експлуатацію та подальшого обслуговування.

У процесі своєї діяльності зіткнувся з гострою необхідністю автоматизації фінансового обліку із збереженням можливості росту, без збільшення штату персоналу, скорочення площ паперових архівів, постійних затрат на витратні матеріали та логістику..

Детальніше про кейс

img

КЕЙС МЕТІНВЕСТ-ШИППИНГ

З УСПІШНОГО ВПРОВАДЖЕННЯ ЕДО

МЕТІНВЕСТ–міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. До структури групи входять видобувній металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх основних регіонах світу. Компанія контролює весь виробничий ланцюжок–від видобутку руди та вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової продукції.

Враховуючи широкий спектр діяльності, підприємству необхідно було автоматизувати бізнес-процеси для стабільного розвитку власних потужностей, не змінюючи необхідний ланцюг обміну даними. Ключовою вимогою до документообігу стало – …

Детальніше про кейс

КОРИСНІ ПОРАДИ ТА КЕЙСИ ЧИТАЙТЕ В НАШОМУ БЛОЗІ

Нас обирають кращі

Приєднуйся до бізнесу без паперу! Просто залиш заявку і ми допоможемо перейти
на е-документообігза 3 простих кроки!

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ

Керівник відділу мультифункціональної підтримки бізнесу ДП “САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ”

Співпрацюючи з більш ніж 40 контрагентами, та обмінюючись з ними щомісячно 20 000 документами, нашій компанії необхідне рішення, яке оптимізує процеси документообігу. Ми віддали перевагу сервісам EDI-провайдера EDIN, оскільки вони повністю задовольняють наші потреби та потреби наших партнерів в ланцюгу обміну е-документами.

Читати детальніше