EDIN провів вебінар EDINі технології для прискорення бізнесу

27  квітня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар “EDINі технології для прискорення бізнесу” з оглядом нових сервісів та доопрацювань на платформі, представленням реального кейсу впровадження е-ТТН компанії “Три ведмеді”.

Спікерами виступили Євген Тромбола, Директор Департаменту впровадження інноваційних рішень EDIN, Дмитро Гончаров, Product manager EDIN, та Дмитро Швирков, Керівник проектів EDIN. Розпочав вебінар Євген Тромбола із загальним оглядом оновлень платформи та нового стратегічного підходу для закриття всіх бізнес-процесів в екосистемі EDIN. Дмитро Гончаров представив доопрацювання рішення е-ТТН та кейс компанії “Три ведмеді”, в якому розкрив питання проблематики впровадження та результати, які вплинули на оптимізацію взаємодії в підприємстві.

Окремо анонсував новий сервіс “Комерційна пропозиція” для швидкого пошуку партнерів онлайн. В третій частині онлайн-заходу спікером виступив Дмитро Швирков з представленням сервісу електронного документообігу без обмежень “Вільний” та WhiteDoc - платформи для управління життєвим циклом електронних документів.

До вебінару приєдналося 200 учасників, серед яких були партнери компанії EDIN - торговельні мережі, постачальники та дистриб'ютори, логістичні підприємства та інших галузей діяльності.

Переглянути вебінар можливо тут.