EDIN разом з ТАСКОМБАНК розповіли про е-факторинг на Конференції Go Digital

Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ», спільно з експертами та державним сектором провів масштабну міжнародну Конференцію “Go Digital – 2021: прискорення & міграція. Гроші йдуть в Online”. В рамках форуму провайдер електронного документообігу EDIN спільно з партнером ТАСКОМБАНК представили успішний кейс з впровадження е-рішення для факторингу.

У блоці технологічних рішень для банків спікерами доповіді від провайдера та банка виступили Станіслав Кашуба, Керівник проектів EDIN, та Євген Махно, Директор Департаменту торгового фінансування, лізингових та факторингових операцій.

Доповідачі розповіли про процес впровадження електронного рішення від EDIN у факторингові операції ТАСКОМБАНК, про плани з масштабування рішень, та представили новий сервіс ВІЛЬНИЙ для спрощеної взаємодії з контрагентами.

Зокрема на Конференції були розкриті теми з кредитування онлайн, можливостей інтернет-банкінгу, пріоритетних напрямків цифрової трансформації Мікрофінансового бізнесу, систем цифрових платежів та ін. Серед учасників заходу були присутні власники, акціонери, CEO, СVO, CIO, CISO банків, страхових, небанківських фінансових, МФО компаній.