Зв'яжіться з нами:

ESL: перші електронні цінники в Україні

Провайдер електронного документообігу EDIN повідомляє, що компанія Suntown запустила електронні цінники в Україні. Інноваційне рішення допомагає рітейлерам вирішити певні складності в роботі.

ESL (електронні цінники) повністю заміняють паперові аналоги, з якими не просто працювати робітникам роздрібних мереж та визначити вірну ціну покупцям. Сама система призначена саме для автоматизації роздрібної торгівлі.

Працює ESL за допомогою мобільного додатку, через який покупця чи продавця повідомляють, де знаходиться продукт, скільки його лишилося, його актуальна ціна та опис. Більшість таких цінників працюють на основі електронного паперу. Інформація про товар передається завдяки інфрачервоному сигналу або радіоканалу на основі спеціалізованого софту. Працюють цінники на автономному живленні або на батареї.

Плюси від впровадження ESL:

  1. Статус компанії однозначно підвищиться і допоможе залучити нових споживачів.
  2. Точний контроль завдяки єдиній системі реєстрів та механізму управління, які зводять шанси помилитися до нуля у призначенні цін.
  3. Завдяки інтеграції з мобільними сервісами, робота співробітників стає оптимізованою і вони швидше знаходять товар та легко орієнтуються у його кількості та вартості.
  4. Електронні цінники допомагають зменшити витрати на виробництво паперових та використовувати вільний час робітників на клієнтів.

ESL надає можливість відразу отримувати звіти про роботу та реагувати на непередбачувані ситуації. В рамках системи можливо виконувати до 5000 рішень одночасно, а в одній структурі використовувати до 100 000 цінників.