Зв'яжіться з нами:

Мобільні транзакції – технологічний тренд в ритейлі

Провайдер е-документообігу EDIN слідкує за стрімким розвитком online-commerce та ділиться останніми світовими технологічними трендами. Ми вже звикли до того факту, що мобільні додатки посіли значне місце в нашому житті, саме вони стали популяризувати мобільні транзакції.

На сьогоднішній день перше місце з впровадження розрахунків електронними коштами в світовому рейтингу, займає Китай – це близько 47% населення, друге місце відійшло Норвегії, де 42% жителів роблять оплати за допомогою мобільних грошей, на третьому щаблі Велика Британія. Четверта частина активних користувачів смартфонів розплачуються за допомогою них на касі.
Більше 60% молоді Великої Британії використовує online-гаманець, а ще 36% планують його зареєструвати. Навіть ті, кому далеко за 60 років вважають такий спосіб оплати найбільш оптимальним для себе.

Кількість мобільних розрахунків зростає, тепер постає питання: який з мобільних додатків найбільш зручний у використанні?
Відомий додаток Apple Pay займає першість лише в Великій Британії, а в усьому світі посідає 4 місце після WeChat Pay, PayPal, Alipay.

Розрахунок на касі зовсім скоро відійде в минуле, адже весь світ стрімко наслідує тенденції мобільних додатків Amazon Go, Smart Shop.Прогнозується, що провідні представники ритейл-бізнесу почнуть обирати голосове управління для своїх мобільних додатків. Управління голосом прийде на зміну сенсорному інтерфейсу, такому переходу сприятиме запуск 5G.

Інвестування сьогодні зосереджено в різного роду чат-ботів для полегшення обслуговування клієнтів. Кількість чат-ботів буде збільшуватись прямо пропорційно розвитку машинного навчання. Вважається, що 2019 рік стане найсприятливішим для розробки online-технологій в ритейлі.

Сьогодні попит і маржинальність знаходяться під впливом мобільних технологій, впровадивши їх в свій бізес, ритейлер зможе залишатись конкурентноспроможним. Недалеке майбутнє сучасного ритейлу - це технологічні рішення, що будуть оновлюватися надзвичайно швидкими темпами. А щоб встигати слідкувати за інноваційними трендами в бізнесі, переходьте на наш телеграм канал:https://t.me/edin_ua

Читайте більше цікавого контенту на сайті