Наймасштабніші конференції 2020: діджиталізація продовжується

Провайдер електронного документообігу EDIN зібрав найтехнологічніші заходи 2020 року. Що, де, коли, та навіщо – коротко у нашому огляді.

ITEM (Дніпро)

Міжнародна конференція про розвиток IT-бізнесу. Проводиться вже 8 раз поспіль. Збирає учасників більш ніж з 200 IT-компаній. Організатори сприяють нетворкінгу для продуктивного знайомства та завершують захід afterparty-вечіркою.

IForum (Київ)

Насичена конференція, яка проходить один день. На заході 6 потоків і виставкова зона. Всі представники креативного полюбляють захід. Об`ємна програма не залишить осторонь, проте радимо вивчити розклад раніше, щоб встигнути відвідати найцікавіші для себе виступи.

КМЕФ (Київ)

Київський міжнародний економічний форум – це дискусійна платформа, яка націлена на формування стратегії економічного розвитку країни. Підходить для найбільших бізнесів та чиновників, банкірів та юристів. На минулому форумі серед спікерів були прем’єр-міністр, обидва віце-прем’єра, міністр фінансів і сам президент. Втім, для бізнес-нетворкінгу майданчик також підходить.

Outsource People conference (Київ)

Велика частина учасників заходу - власники і керуючі IT-компаніями, з якими може бути корисно познайомитися. Також на Outsource People приїжджають топ-менеджери, сейлзи, маркетологи, розробники і цікавляться.

8P (Одеса)

Конференція орієнтована на CMO і інтернет-маркетологів - SEO, PPC, Affiliate, PR & Brand. Крім нетворкінгу і пізнавальних доповідей, головна перевага 8P в тому, що вона проводиться в Одесі. У різні роки організатори влаштовували вечірки в басейні, на пляжі і придумували для учасників активності, яких не знайдеш ні на жодній іншій галузевої конференції.