Комерційні тендери в Україні не регулюються Законом України. Організатори тендерів можуть подавати запити на будь-які документи та проводити тендери в довільному порядку. Існує кілька категорій комерційних тендерів: Процедура участі в комерційних тендерах в Україні практично не відрізняється від державних, проте торги, організовані юридичними особами може мати індивідуальні правила. Перед участю обов’язково важливо ознайомитися з ними для підготовки необхідних документів. Покроковий процес участі в комерційних тендерах:Види комерційних тендерів в Україні
Інструкція як взяти участь в комерційному тендері в Україні
- Подати заявку на тендер
- Процес аукціону
- Результати тендеру
- Підписання договору з переможцем.
Участь в комерційному тендері в Україні на прикладі EDIN-TENDER
EDIN-TENDER – це електронний майданчик для проведення та участі в тендерах, торгах та аукціонах онлайн від провайдера електронного документообігу EDIN. Онлайн тендер передбачений для торговельних мереж, виробників, постачальників та компаній сегменту HORECA.
Етапи проведення тендеру на EDIN-TENDER:
- Ініціатор створює тендер (торговельна мережа)
- Постачальники отримують запрошення, або подають заявку на участь
- Постачальники роблять свої пропозиції
- Система автоматично оцінює пропозиції залежно від заданих критеріїв ініціатора
- Ініціатор обирає найкращу оферту
Етапи участі в тендері на EDIN-TENDER:
- Постачальник отримує лист на запрошення в участі в торгах або самостійно знаходить аукціон та подає заявку
- Робить свою пропозицію
- Очікує результати аукціону
Майданчики для тендеру корисні своєю цільовою аудиторією та учасниками, які вже зареєстровані в системі. Обираючи рішення для участі в торгах чи їх проведення, важливо спершу оцінити наскільки доцільною буде пропозиція. Обов’язково необхідно звертати увагу на документацію та строки виконання, що прописані в договорі.