Зв'яжіться з нами:

Єдине рішення для пошуку транспорту або вантажу в Україні та Європі

Лідер ринку електронного документообігу України, провайдер EDIN, та лідер ринку вантажних перевезень України та Європи, Lardi-Trans, об’єдналися, щоб допомогти бізнесу у пошуку транспорту для підтримки ланцюжків поставок.

В сьогоднішній ситуації, яка склалася в Україні, процеси перевезень значно ускладнилися. На прикладі користувачів EDIN, близько 30% з них мають проблеми з логістикою: постачальники не можуть доставити товар в мережі через відсутність транспорту, а перевізники, в свою чергу, не завжди можуть знайти вантаж для виконання замовлення. Зумовлено це припиненням роботи частини перевізників та постачальників, проблемами з маршрутами.

Як це працює

  1. Користувачі платформи EDIN, постачальники чи мережі, оформлюють замовлення на товар
  2. Ініціюють запит на пошук транспорту за допомогою 1 кнопки
  3. Потрапляють у сервіс Lardi-Trans з короткою реєстрацією
  4. Користувач додає токен (унікальний ключ авторизації) та формує заявку на пошук транспорту
  5. Перевізники, зареєстровані у сервісі Lardi Trans мають можливість переглядати заявку та відгукнутися на неї.

Оформити замовлення на товар та заявку на транспорт можливо тут

Цінність рішення

Спільне рішення EDIN та Lardi-Trans надає можливість швидкого пошуку транспорту чи вантажу через спеціалізовану платформу. Кооперація EDIN та

Lardi-Trans об`єднує постачальників та перевізників в єдиному середовищі, яке не потребує додаткових витрат часу на оперативну взаємодію.

Про EDIN

Провайдер електронного документообігу та інтегратор інформаційних рішень - EDIN, надає послуги більше 120 роздрібним мережам та 4000 постачальникам України. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в єдину еко-систему для швидкого обміну даними. До портфелю продуктів провайдера входять е-сервіси, які повністю закривають потреби компаній - від пошуку партнерів до отримання вчасної оплати послуг. Компанії, які використовують у своїх бізнес-процесах електронні рішення EDIN, за 2021 рік заощадили більше 115 млн. гривень та обмінялись 50-ма мільйонами електронними документами.

Про Lardi-Trans

Lardi-Trans - найбільша багатофункціональна логістична платформа, що має представництва у 10 країнах. За 22 роки своєї роботи компанія об'єднала тисячі перевізників, відправників вантажів, логістів з України, Європи та Азії. Щодня користувачі платформи мають доступ до більш ніж 110 000 заявок.

Для клієнтів завжди доступна свіжа інформація про вантажі, транспорт, є можливість API-інтеграції, відстежувати рейтинг компаній, страхувати вантажі та автоцивільну відповідальність, отримувати багато корисної тематичної інформації, а також користуватися іншими інструментами, що підвищують продуктивність роботи.