ALEF ESTATE vs EDIN – нерухомість діджиталізується

Провайдер електронного документообігу EDIN повідомляє, що відтепер до використання е-документів у своїх процесах за допомогою продукту EDIN-DOCflowприєднався один з найбільших операторів нерухомості міста Дніпро ALEF ESTATE.

Alef Estate займається створенням об’єктів торговельної, офісної і житлової нерухомості від їх проектування до введення в експлуатацію і подальшого обслуговування, зокрема: ТРЦ / БЦ Міст Сіті, Вежі, Босфор, Каскад, Енігма, Наша Правда, Терра, Новий Центр. За період роботи девелопер успішно реалізував ряд різнопланових проектів, які стали знаковими для Дніпра і всієї України.

До першого етапу користування сервісом EDIN-DOCflow входитиме обмін ALEF ESTATE з більше ніж 500 контрагентами е-документами з оренди та закриттю послуг.

Використовуючи електронний сервіс EDIN, компанія заощадить не лише витратні матеріали на паперовий документообіг, але й час, пришвидшивши обмін даними. 

Сервіс EDIN-DOCflow - це оптимальне рішення, яке підлаштовується під індивідуальні запити користувача: налаштування ланцюгу передачі документів будь-якого формату та кількості підписантів, шифрування, підписання з КЕП через Mobile ID та багато іншого функціоналу. 

Детальніше дізнатися про сервіс EDIN-DOCflow