Зв'яжіться з нами:

Digital трансформація в ритейлі

Digital-трансформація захопила кожну галузь бізнесу, тож і сучасний ритейл кардинально змінює свій облік. Сьогодні типовий покупець очікує унікальний купівельний досвід, незалежно від того чи це фізична торгова точка,інтернет,соціальні мережі. Високі вимоги у клієнтів і на рахунок доставки. Доставка має бути безкоштовною, отримувати своє замовлення покупці прагнуть менше ніж за 12 годин.

EDIN радить ритейлерам

Провайдер електронного документообігу EDIN радить ритейлерам і сервісам доставки зосередиться на таких пунктах:
-голосова комерція, технологія що стрімко змінює уявлення про звичайні методи контакту з покупцем;
– сервіс важливіший ніж бренд, online-торгівля зосереджує увагу на якість обслуговування в бізнесі;
– персоналізуйте штучний інтелект, адже саме аналітика стає ключовою складовою персоналізованих пропозицій і послуг;
– обов’язкова автоматизація та роботизація рутинних задач;
-скорочення часу доставки і вирішення потреб клієнтів.

Голосова комерція

Сьогодні розвиток маркетингу сягнув нового рівня, адже за допомогою голосу покупець може замовити будь-який товар.
Підключення голосових помічників невпинно зростає, а впровадження 5G тільки сприятиме цьому.
Google, Amazon, Microsoft,Apple вважають, що голосові помічники стануть першими порадниками в прийнятті рішень при покупці товарів і послуг.

Сервіс важливіший бренду

Online-ритейл ставить якість сервісу на перше місце. Покупцям важлива якість і швидкість обслуговування. Компанії впроваджувати електронні технології, кожен ритейлер має діяти за умовами спрощення життя покупців.
Користувачі в гонитві за новими враженнями, саме це викликає інтерес до інновацій.
Тож, компанії мають інвестувати в інноваційні технології.

Персоналізація

Покупці постійно в пошуці нового купівельного досвіду. Ритейлери можуть збільшити ефективність пошуку ЦА, аналізувати поведінку покупців, їх побажання, потреби та багато іншого.
Щоб збільшити лояльність покупців, ритейлери повинні впроваджувати інноваційні технології розпізнавання облич для запам'ятовування ЦА, відслідкування покупців, що повернулись, покращувати якість обслуговування.
Головна ціль персоналізації - збереження конфіденційності, щоб уникнути порушень, адже клієнти негативно ставляться до порушень приватного простору.
Роботизація та автоматизація
Технологічні інновації вносять зміни в стратегії компаній. Ритейлери прагнуть використовувати робототехніку для оптимізації процесів в компанії. Важливе місце в якості обслуговування будуть займати відгуки покупців. Такі впровадження роблять відносини компанія-покупець відкритими та прозорими.

Доставка

Сучасна доставка має оптимізувати стратегію, щоб відповідати потребам клієнтів. Формування логістики доставки повинно основуватись на місці знаходження замовника та часові в дорозі. Правильно вибудована доставка гарантує якість і лояльність клієнтів.

Щоб бути на гребні успіху ритейлери мають інвестувати в технологічні рішення, ефективно взаємодіяти з клієнтами, розвивати інновації.

Читайте більше цікавого контенту на сайті