Зв'яжіться з нами:

EDIN Driver: вийшов новий мобільний застосунок для підписання е-ТТН водіями

 

Провайдер електронного документообігу EDIN випустив новий продукт для опрацювання електронних товарно-транспортних накладних водіями у власних смартфонах під час перевезень – EDIN Driver. 

Завантажити застосунок у App Store або Google Play.

У першу чергу, мобільний застосунок передбачено для використання перевізниками, які підключають своїх водіїв та можуть контролювати весь процес постачання. Проте, і індивідуальне підключення водія також передбачене. 

EDIN Driver дає можливість: 
  • Підписати безліч документів в пункті навантаження в один клік.
  • Побудувати маршрути до пунктів розвантаження за допомогою Waze, Apple Maps або Google Maps. 
  • Приїхати в пункт розвантаження і не чути “принеси – віднеси документи”, бо всі документи знаходяться в електронному вигляді.
  • Розвантажитись та вирушати далі без зайвих затримок.
  • Отримати цілодобову консультацію від служби підтримки. 
Як почати використовувати EDIN Driver: 

а) Водію необхідно мати електронний підпис. Це може бути особистий електронний підпис, який можна оформити в Приватбанку (достатньо мати мобільний застосунок “Приват24”) або Дії, або корпоративний підпис, який можна отримати у центрі сертифікації ключів. 

б) Надішліть водію посилання або запрошення на завантаження EDIN Driver. 

* скачати застосунок на App store

* скачати застосунок на Google Play

в) Водію необхідно завантажити та зареєструватися в EDIN Driver. 

г) Після отримання е-ТТН водію необхідно її підписати. 

Завдяки цьому застосунку, водій може отримати пуш-повідомлення про нові документи, статуси та може швидко знайти та підписати необхідні документи. 

Переваги EDIN Driver 

EDIN Driver – це не лише зручність для водіїв, але і шлях до прискорення закриття постачань та отримання оплати за послуги. Зручний обмін документами спрощує взаємодію між водіями, диспетчерами та бухгалтерами. Водіям не потрібно перетворюватися на кур’єрів чи архіваріусів, вони можуть швидше отримувати оплату за свою роботу. 

Наразі більше ніж 6500 автомобілів вже приєдналися до обміну електронними товарно-транспортними накладними. Якщо ви шукаєте спосіб спростити роботу для ваших водіїв та зменшити витрати, EDIN Driver – це ваш вибір. Зараз немає потреби чекати на паперові оригінали або витрачати багато часу на обробку документів. З EDIN Driver, ваш бізнес може стати ще більш вигідним і ефективним.