Зв'яжіться з нами:

EDIN – перший провайдер в Україні , який розпочав обмін електронними документами з топовими німецькими мережами

Український ринок електронного документообігу переживає переворотний момент завдяки EDIN, що відзначається початком міжнародних інтеграцій з провідними німецькими роздрібними торговельними мережами, такими як EDEKA, Netto Marken-Discount та Budni. Цей важливий крок позначає собою значне досягнення для українського бізнес-середовища та підтверджує рівень технологічної інновації, яку EDIN привносить у цей сектор.

На платформі EDIN для постачальників реалізовано ланцюжок EDI-документів для обміну з цими мережами по бізнес-процесу постачань:
ORDERS (замовлення, відправляє мережа)
DESADV (повідомлення про відвантаження, відправляє постачальник для відвантажень у магазини) або DESSCC (повідомлення про відвантаження для розподільчого центру, відправляє постачальник)
INVOICE (рахунок-фактура, надсилає постачальник)

EDEKA вже розпочала обмін електронними документами з українським постачальником Чудова Марка. До речі, саме EDEKA (https://verbund.edeka/verantwortung/handlungsfelder/gesellschaft/nachbarschaft-gemeinwohl/ukraine-hilfe/) одна з перших німецьких мереж, яка почала підтримувати Україну, надаючи гуманітарну допомогу.

Розпочати роботу з мережами можливо за посиланнями:

Edeka https://edo-v2.edin.ua/app/#/service/edi/counterparties/edi/request/retailer/new/17741
Netto Marken-Discount https://edo-v2.edin.ua/app/#/service/edi/counterparties/edi/request/retailer/new/17756
Budni https://edo-v2.edin.ua/app/#/service/edi/counterparties/edi/request/retailer/new/17755

Станьте частиною цього історичного розвитку разом з нами!