Зв'яжіться з нами:

EDIN презентував кейс реального перевезення на Конференції з е-ТТН

10 грудня відбулася Конференція «Цифра замість паперу – впровадження е-ТТН в Україні». Організатором заходу виступив Інститут аналітики та адвокації за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства інфраструктури України.

Конференція розпочалася з вступного блоку державного сектору, в рамках якого виступили Анатолій Клімашевський, заступник міністра інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації (СDTO), Фарід Сафаров, генеральний директор Директорату цифрової інфраструктури на транспорті, та Іван Затварський, представник Міністерства цифрової трансформації України.

У наступній частині заходу спікерами виступили представники Інституту аналітики та адвокації, Юрій Ромашко та Антон Зінченко, розповівши про цілі впровадження електронної ТТН в Україні, технічні можливості та плани.

Третій блок містив представлення реальних кейсів від провайдерів е-документообігу у форматі відеозйомок. З прикладами перевезень виступили EDIN, SmartTender, ППЛ 33-35.

EDIN представив реальне перевезення з підписанням е-ТТН за участі:

  1. Вантажовідправника - ТОВ «ТЕРРА ФУД»
  2. Перевізника – ТОВ «Біла-транс»
  3. Вантажоотримувача – ТОВ «Прем’єр Фуд»

Зйомки відео тривали під час справжньої поставки товару, в рамках якої кожна зі сторін успішно підписала електронну ТТН.

EDIN один з перших провайдерів, який взяв участь у пілотному проекті з впровадження е-ТТН, та вже провів більше 250 пілотних поставок за участі 200 компаній, серед яких: «МЕТІНВЕСТ-ШИППИНГ», «Три ведмеді»,  L`Oreal, FM Logistic, Novus.