Зв'яжіться з нами:

EDIN про е-ТТН на логістичних конференціях травня

Провайдер електронного документообігу EDIN двічі виступив у травні з темою електронної товарно-транспортної накладної в рамках логістичних конференцій у Києві – Logistics Innovation Forum та Всеукраїнському Форумі автоперевізників та експедиторів. 

На Logistics Innovation Forum EDIN виступив разом з Інститутом Аналітики та Адвокації з представленням законодавчих передумов та процесів впровадження на державному рівні, про що розповів Антон Зінченко, Керівник проекту е-ТТН, Інститут Аналітики та Адвокації. Практичний блок про використання рішення для бізнесу з реальним кейсом від компанії ТОВ “Три ведмеді” представили Євген Тромбола, Директор департаменту впровадження інноваційних рішень, EDIN, та Дмитро Гончаро, Product manager,EDIN.

В рамках Всеукраїнського Форуму автоперевізників та експедиторів провайдер електронного документообігу представив доповідь спільно з компанією ТОВ Terra Food, яка включала в себе ознайомлення з сервісом е-ТТН від EDIN та практичним його застосування на досвіді партнера Terra Food. Спікерами виступили Євген Тромбола, Директор департаменту впровадження інноваційних рішень, EDIN, та Тетяна Смітюх, Директор департаменту з управління ланцюгами поставок, Terra Food.