Зв'яжіться з нами:

EDIN провів вебінар спільно з ALEF ESTATE “Практичний кейс з впровадження ЕДО”

17 вересня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар спільно з своїм ТОП партнером ALEF ESTATE “Практичний кейс з впровадження ЕДО”.

Спікерами виступили Анна Левченко, фінансовий директор ALEF ESTATE, та Юрій Романюк, керівник проектів EDIN. Розпочала вебінар Анна Левченко з частини про досвід впровадження електронного документообігу у бізнес-процесах масштабного забудовника м. Дніпра ALEF ESTATE, представивши практичний кейс з оглядом та результатами у цифрах.

Після доповіді Анни Левченко, виступив Юрій Романюк з детальним оглядом сервісу EDIN-DOCFLOW як інструмента для ефективного обміну комплектами документів з індивідуальними налаштуваннями. Завершилась онлайн-конференція блоком “Питання-Відповіді” з докладними коментарями від спікерів. 

До вебінару доєдналися партнери компанії EDIN та ALEF ESTATE - фінансові та страхові компанії, торговельні мережі та постачальники, промислові та агропідприємства, для яких вебінар був продуктивним та практичним для розширення своїх можливостей у розвитку власного бізнесу.