Зв'яжіться з нами:

EDIN провів вебінар спільно з L`Oreal

25 листопада провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар спільно з L`Oreal “Впровадження електронного документообігу на прикладі е-ТТН та EDIN-DISTRIBUTION”. В рамках онлайн-конференції, були представлені результати продуктивної поставки з використанням електронної ТТН за участі L`Oreal та FM Logistic, а також з розгляд реалізованих можливостей з сервісами EDIN. 

Спікерами виступили Анна Цвілюк (Погорєлова), Керівник служби клієнтів продукції масового попиту L`Oreal, Анна Пасічник, Спеціаліст з транспорту, координатор впровадження е-ТТН L`Oreal, та Дмитро Гончаров, Product manager EDIN.

В рамках вебінару було розглянуто рішення е-ТТН від EDIN як спосіб електронного обміну документами в процесі перевезення вантажу на прикладі успішної поставки між L`Oreal та FM Logistic. Окремо було представлено рішення EDIN-DISTRIBUTION, яке оптимізує процеси закупівлі та продажу товару. Вкінці онлайн-конференції кожен з учасників мав можливість поставити актуальне питання в рамках блоку “Питання-Відповіді”.

Серед учасників були присутніми представники логістичних компаній, торговельних мереж, постачальники та дистриб’ютори. 

Переглянути всі вебінари можливо на YouTube-каналі EDIN.