Зв'яжіться з нами:

EDIN серед учасників транскордонного е-документообігу між Україною та Республікою Молдова в рамках проекту EU4Digital

EDIN продовжує свою активну участь у пілотному проекті eDelivery та надалі підтримує його. EU4Digital запустив додатковий пілот eDelivery між Україною та Республікою Молдова. Ця програма ґрунтується на досвіді, отриманому під час двох попередніх успішних пілотних заходів (один між Україною та Польщею, інший між Україною та Вірменією ). Під час запуску  обрані компанії як з Молдови, так і з України обмінювалися електронними стандартизованими даними рахунками-фактур через канал eDelivery. Мережа eDelivery Peppol об’єднує майже 40 країн: Україна стала членом під час попередньої пілотної діяльності, а Молдова – в рамках цієї.

Учасники пілотного проекту

Для участі у проекті було обрано наступні компанії:

          EDIN – один з найбільших постачальників послуг електронного обміну даними (EDI) в Україні.

          МХП Україна – група агрохолдингів, що спеціалізується на вирощуванні птиці, переробці м’яса, рослинництві та виробництві органічних добрив. Продукція MХП поставляється в 80 країн світу.

          MMD group – молдавська компанія, що займається імпортом продуктів харчування в країну. Спеціалізується на логістиці та транспорті, митно-брокерських послугах та імпорті м’яса. Компанія також має різні інвестиції в аграрний сектор.

          Oldcom – компанія з виробництва взуття з ПВХ, яка працює як в Україні, так і в Молдові, є лідером ринку практичної взуттєвої продукції.

Результати проекту eDelivery та подальші кроки

Раніше пілотні рішення продемонстрували численні переваги для транскордонного обміну даними. Успішний запуск цієї додаткової пілотної діяльності, покликаної покращити ведення бізнесу між Молдовою та Україною, є важливою сходинкою. Якщо рішення буде розглянуто та розроблено далі, це, ймовірно, призведе до ефективнішого спілкування між транскордонними діловими партнерами та заощадить час і працю. Хоча пілотний проект обмежений за обсягом (тобто він призначений лише для тестування системи обміну даними рахунками-фактур між залученими країнами), сама діяльність має більш широку мету – підготувати країни східного партнера до подальшого розширення цих дій діяльності та повномасштабної реалізації рішення.

EDIN єдиний провайдер електронного документообігу, який приймав участь у 2 попередніх пілотних проектах з обміну міжнародними даними з Польщею та Вірменією. 

Провайдер електронного документообігу та інтегратор інформаційних рішень - EDIN edin.ua , надає послуги 140 роздрібним мережам та 5000 постачальникам України. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в єдину еко-систему для швидкого обміну даними. До портфелю продуктів провайдера входять е-сервіси, які повністю закривають потреби компаній - від пошуку партнерів до отримання вчасної оплати послуг. Компанії, які використовують у своїх бізнес-процесах електронні рішення EDIN, за 2021 рік заощадили більше 115 млн. гривень та обмінялись 50-ма мільйонами електронними документами.