EDIN та Мінінфраструктури про впровадження ЕТТН

10 жовтня відбулася бізнес-зустріч “Впровадження ЕТТН. Реалії та виклики”, організатором якої виступив EDI-провайдер EDIN. Захід проходив в конференц-залі готелю Mercure. 

Зустріч об`єднала спеціалістів державного сектору – Міністерство інфраструктури України, представників мобільних операторів – Lifecell та Київстар, керівників логістичних компаній – Justin, Метінвест, Raben Group Україна, FM Logistic та ін., постачальників – Савсервіс Столиця, Маревен Фуд Україна, Три ведмеді та ін., та Торгівельних мереж – АТБ, Метро Кеш енд Керрі, МегаМаркет та ін. для обговорення оптимальних рішень автоматизації процесів вантажоперевезення та найактуальніших інструментів у впровадженні ЕТТН. 

В рамках програми заходу виступили Віра Чистякова, юрисконсульт EDIN, з блоком про законодавчі регулювання у впровадженні ЕТТН, Євгеній Тромбола, директор Департаменту впровадження інноваційних рішень EDIN, розповів про реалізацію функціоналу з використання ЕТТН з боку е-провайдера,

та Максим Андрійчук, державний експерт експертної групи з питань інтегрованих систем та сервісів на транспорті Директорату цифрової інфраструктури при Міністерстві інфраструктури України, з доповіддю про впровадження рішення на державному рівні. 

Мета заходу – спільними силами створити рішення, яке допоможе оптимізувати роботу компаній з контрагентами, застосовуючи інноваційні інструменти, що заощадять час та кошти, мінімізують збитки та можливість втрати документів.