Зв'яжіться з нами:

EDIN взяв участь у Logistics Summer Camp

8 та 9 липня в Києві відбувся Logistics Summer Camp, організатором якого виступила Київська Логістична Школа. Захід був спрямований на обговорення інновацій та реальних кейсів у сфері логістики.

В рамках двохденної конференції був представлений блок про електронні документи у перевезеннях, який містив у собі доповіді з боку державного сектору та бізнесу. Спікерами виступили Фарід Сафаров, Міністерство Інфраструктури України, Антон Зінченко, Інститут Аналітики та Адвокації, Євген Тромбола, провайдер електронного документообігу EDIN. Перші два спікери розповіли про впровадження електронної товарно-транспортної накладної та її роль для підприємництва України.

Євген Тромбола представив єдине рішення електронного обміну даних для закриття ланцюга поставок від вибору контрагента до отримання оплати.

Окремо EDIN виступив Партнером заходу та став спонсором Логістичного квесту в рамках форуму. Кожен з учасників отримав корисні призи та сертифікати на сервіси EDIN. 

Загалом захід відвідало більше 100 учасників, серед яких були логістичні директори, спеціалісти, постачальники та перевізники, а також it-спеціалісти.