Зв'яжіться з нами:

EDIN запустив новий проект EDO HUB

У листопаді 2021 року провайдер електронного документообігу EDIN запустив новий інформаційно-освітній проект EDO HUB, який направлений на розвиток бізнесу за допомогою сучасних електронних сервісів.

EDO HUB – це онлайн-простір, в якому експерти діляться інформацією про технології, що оптимізують операційні процеси в компаніях. Проект включає в себе відеоблог на YouTube-каналі, кожна серія якого містить корисне інтерв’ю з представниками ТОП підприємств, які діляться продуктивними кейсами та досвідом. Також EDO HUB об’єднує експертів у єдине інформаційне поле для швидкої комунікації, обміном ідеями та практиками в закритій групі. 

Перший випуск на YouTube-каналі EDO HUB було присвячено загальним темам електронного документообігу, зокрема EDI (міжнародні стандарти обміну електронними даними), ЮЗД (юридично-значущий документообіг) та сервіс для обміну електронними документами EDIN “ВІЛЬНИЙ”. Експертом виступив Едуард Кішковський, Директор департаменту інтеграційних рішень та сервісної підтримки, EDIN.

Підписатися на YouTube-канал EDIN тут.

Переглянути 1 випуск EDO HUB тут.

Отримати доступ до групи можливо, написавши нам у Facebook.

Провайдер електронного документообігу та інтегратор інформаційних рішень EDIN надає послуги 140 роздрібним мережам та 5000 постачальникам України. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в єдину еко-систему для швидкого обміну даними. До портфелю продуктів провайдера входять е-сервіси, які повністю закривають потреби компаній - від пошуку партнерів до отримання вчасної оплати послуг. Компанії, які використовують у своїх бізнес-процесах електронні рішення EDIN, за 2021 рік заощадили більше 115 млн. гривень та обмінялись 50-ма мільйонами електронних документів.