Зв'яжіться з нами:

Інтеграційний модуль EDIN-ETTN отримав сертифікат “Сумісно з програмами BAS”

Спеціалістами провайдера електронного документообігу EDIN було розроблено програмний продукт “Інтеграційний модуль EDIN-ETTN” відповідно до вимог Міністерства Інфраструктури України, який отримав сертифікат сумісності з програмами BAS: “BAS Бухгалтерія”, “BAS Управління торгівлею” та “BAS ERP”.

Інтеграційний модуль EDIN-ETTN – це рішення для логістичного документообігу, обміну електронною товарно-транспортною накладною (е-ТТН), яка використовується у складській, логістичній, виробничій галузях. 

Для чого потрібен інтеграційний модуль EDIN-ETTN

За допомогою механізму обміну даними провайдера EDIN “REST API, модуль дозволяє здійснювати обмін електронними транспортними документами. Користувачі мають можливість переглядати та інтегрувати електронні документи між власною звичною обліковою системою та платформою е-документообігу EDIN. 

Інтеграційний модуль EDIN-ETTN надає можливість обмінюватися електронними логістичними документами між контрагентами в звичних облікових системах, що прискорити бізнес-процеси та закриття поставок. 

Як підключитися до інтеграційного модуля EDIN-ETTN 

Для роботи з рішенням “Інтеграційний модуль EDIN-ETTN” необхідна наявність однієї із встановлених конфігурації - "BAS Бухгалтерія", "BAS Управління торгівлею" та "BAS ERP". Щоб розпочати роботу з е-ТТН інтегровано, необхідно отримати відкритий код, який надається користувачам платформи е-документообігу EDI-NETWORK.

Після встановлення модуля порядок типового оновлення програм не порушується.

Переглянути сертифікат.

Дізнатися більше про Інтеграційний модуль EDIN-ETTN можливо у спеціалістів провайдера за тел. +38 (044) 359-01-12 (вн. 291) або електронною поштою support@edi-n.com.