Зв'яжіться з нами:

Модуль «Центральне замовлення» з сервісом електронного документообігу EDIN

Останні роки лідери паливного ринку, такі як мережа АЗС WOG, відзначають, що частка не паливних продажів зростає і на сьогодні становить 20%. В майбутньому зростатиме щонайменше до 30% (за словами операційного директора WOG Владлени Русин).

І це зрозуміло, переважна більшість клієнтів АЗС окрім палива, бажають отримувати додаткові товари та послуги, що їм можуть запропонувати кафетерії та магазини при станціях.

Тому мережі АЗС, розуміючи потенціал продажів супутніх товарів на АЗС, також вкладаються в розвиток цього напрямку.

Для забезпечення росту та ефективного розвитку продажів супутніх товарів, мережі АЗС потребують надійного IT інструменту, який би дозволяв управляти самим процесом продажів, асортиментом товарів на АЗС, планувати закупівлі, аналізувати, який товар продається краще тощо.

Починаючи з 2017го року компанія We.Code запропонувала паливному ринку України нове цікаве рішення «Центральне замовлення», що інтегрується з обліковою системою замовника. Його можливості вже використовують такі бренди як KLO, Autotrans, Авантаж 7.

Підсистема «Центральне замовлення», розроблена компанією We.Code, призначена для комплексного та ефективного виконання бізнес-процесів, та формування замовлення постачальникам магазинів: замовлення постачальникам, переоцінка, керування кредиторською заборгованістю.

Забезпечує швидкий обмін документами та даними сервіс ЕДО EDIN.

Можливості підсистеми «Центральне замовлення»:

  • Контроль взаємовідносин з постачальниками;
  • Мінімізація залишків на складах;
  • Аналіз надійності роботи з постачальниками;
  • Формування замовлень з урахуванням таких параметрів як коефіцієнт сезонності, продажі за період, залишки мін/макс;
  • Звітність.

Центральне замовлення включає планування закупок (замовлення), поставку (надходження) товару, управляння асортиментом.

На складах (магазинах) є можливість встановити норми залишків товару, грошові ліміти замовлень. Встановлюються дні замовлень та їх періодичність.

Для встановлення цін для реалізації на кожну товарну категорію встановлюється відсоток націнки. Після чого встановлюються ціни та націнки в розрізі магазинів. На підставі введених даних є можливість створити рекомендоване замовлення по постачальникам на поточну дату.

Сформовані за допомогою системи «Центральне замовлення» замовлення постачальникам передаються безпосередньо постачальнику за допомогою сервісу електронного документообігу EDIN.

Схематичне зображення роботи з центральним замовленням має вигляд:

центральне замовлення