Зв'яжіться з нами:

Навіщо Live-Streaming малому бізнесу

Live-Streaming— це відео-трансляція наживо певних подій, доступна для перегляду у режимі реального часу через мережу Інтернет. Один з найкращих і найоперативніших способів повідомлення з місця подій. Стримери користуються переважно телефонами чи планшетами, що дає їм змогу не привертати до себе увагу та бути досить мобільними.

Навіщо вашому бізнесу потрібні прямі ефіри

Прямі трансляції стають обов’язковим інструментом в галузі інтернет-маркетингу. Facebook, Instagram, YouTube та інші мережі наближають бренди до покупців, а прямі ефіри підвищують їхню лояльність до товарів і послуг.

прямі ефіри

Для того, щоб транслювати свій захід у Facebook, не потрібно вивчати, як користуватися окремими інструментами. Більшість із них працює вже після кількох кроків. Для трансляції можна використати будь-яку соцмережу з функцією прямого ефіру. З обладнання потрібна лише камера телефону.

Відео привертає найбільше уваги користувачів. Якщо воно цікаве — його охоче дивляться і діляться з друзями. Це кидає виклик традиційним маркетинговим обмеженням та наближує бренд до аудиторії.

Прямі ефіри зручні для обох сторін. Ви заробляєте, а клієнти заощаджують час, гроші та сили, просто дивлячись пряме включення з конференції в Києві, а перебуваючи при цьому в іншому кінці країни.

Як використовувати потокове відео в реальному часі

Завдяки доступним технологіям, наявності відповідного обладнання, будь-який користувач інтернету доступний для створення власної трансляції. Більше того, для тисяч ентузіастів це стало основним історичним доходом: глядач при бажанні може підтримувати автора, вносячи певну сумму. У цій галузі лідерство стабільно залишається за кіберспортсменами, які вкедуть трансляцію ігрового процесу.

відео у реальному часі

Головна складність при цьому - використання уважної аудиторії: створити не просто банальне просування гри, а теперішнє шоу, яке буде цікаво дивитися.

Приклади майданчиків для створення відео

Стримігові платформи розбиті на чотири типи:

  • Безкоштовні соціальні медіасервіси. Такі можливості пропонують Facebook, YouTube та подібні провайдери.
  • Самостійні платні сервіси. Такі сервіси пропонують можливість кодування, доставку контента, плеєр та інші функції. Наприклад - Livestream, BoxCast, Vzaar та StremShark.
  • Платформи. Такі провайдери пропонують більш широкий сервіс. До нього відносяться найвідоміші онлайн-відеоплатплатформи (OVP) Brightcove, Kaltura і Ooyala, та інші провайдери, наприклад: DaCast, JWPlayer та IBM Cloud Video (раніше Ustream).
  • Девелоперські продукти. У цій групі провайдери, чий продукт, орієнтований на розробників для інтеграції стримінгів у звичайних додатках. У якості приклада - Bitmovin, Microsoft Azure, Softvelum (Nimble Streamer) та Wowza.

У списку не згадані готові платформи для ОТТ-провайдерів, які поставляються такими компаніями як MLBAM, Verizon Digital Media Services, Anvato і iStreamPlanet.

майданчики для створення відео

Перегляд контенту онлайн став відмінною заміною скачування файлів. Ви не витрачаєте вільний простір на жорсткому диску (звичайно, якщо не забуваєте час від часу чистити тимчасові файли на пристрої), а відразу переглядаєте або слухаєте завантажуване. Такі сервіси потроху вбивають торренти, тому що все більше людей переходить на стрімінг з постійних закачувань. При цьому популярні сервіси легалізують перегляд всього того, що ви хочете, тому що ви просто оплачуєте підписку на певний час. Виходить те ж телебачення (або радіо), але з більш розширеним функціоналом і відсутністю запланованої програми передач з обов'язковими рекламними паузами.