Зв'яжіться з нами:

Потужні електронні рішення для українського бізнесу: EDIN, Listex та Consolid

 

Сучасний бізнес українського ринку швидко змінюється, і для досягнення успіху компанії повинні знаходити нові способи розвитку та підвищення ефективності. Саме в цьому контексті важливою стає співпраця та інтеграція. Сьогодні ми розглянемо, як компанія EDIN впроваджує стратегію партнерства, представивши своїх ключових партнерів – Consolid та Listex, та наголосимо на важливості спільних зусиль у створенні потужних рішень на українському ринку. 

Про EDIN 

Компанія EDIN виступає провідним провайдером електронного документообігу та інтегратором інформаційних рішень на ринку. EDIN надає послуги 140 роздрібним мережам та понад 5 000 постачальникам в Україні, серед яких: МЕТРО, АТБ, Новус, Данон, Ласунка, Хлібодар, Фоззі груп, Хенкель, Верес, Оліс, Лореаль та ін. ТОП-компанії.

Знайомство з партнерами 

Listex – це продуктова ІТ-компанія, яка пропонує комплексне технологічне рішення для розвитку, діджиталізації і цифровізації таких сфер, як: fmcg, diy, drogerie, pharma, marketplace. Унікальність їхньої пропозиції полягає в універсальному методі оцифрування даних, який дозволяє за кілька робочих днів перетворити фізичний зразок товару на цифрову карточку. Цифрова картка товару містить у собі високоякісні фото у різних ракурсах, ваго-габаритні характеристики, склад, терміни, умови зберігання і т.д.

Consolid – це продукт компанії SKU Logistics, яка є проєктом холдингу SK Group EU – компанії з іноземним капіталом, що працює в галузі автоматизації виробництва, логістики та будівельних компаній вже понад 7 років. Consolid допомагає бізнесам ефективно керувати логістичними процесами, знижувати витрати на транспортування та складське управління, підвищувати швидкість та точність доставки. 

Спільне рішення EDIN та Listeх 

Компанія EDIN активно розробляє нові ініціативи, а серед них особливе місце займає EDIN Market – перший мобільний застосунок для оптових закупівель. Цей онлайн майданчик створений для зручних оптових закупівель продуктів харчування та напоїв, косметики та парфумерії, фармацевтичних товарів та багато іншого для різних видів торговельних точок, кафе, ресторанів, готелів, аптек, салонів краси та інших підприємств.

EDIN завжди активно працює над тим, щоб полегшити співпрацю між роздрібними мережами і постачальниками. Спільний проект з компанією Listex – це чіткий приклад інтеграції, яка поєднує у собі високу якість та зручність. Користувачі мобільного додатку EDIN Market тепер можуть швидко знаходити та замовляти товари, маючи повну інформацію про них завдяки цифровим карточкам від Listex.

EDIN і Listex налаштували обмін даними щодо товарів. Listex генерує контент, який за штрих-кодом автоматично додається до товару і відображається у додатку EDIN Market. Перед тим, як зробити замовлення, користувачі можуть детально ознайомитись з характеристиками та іншими важливими даними про товар.

Спільне рішення EDIN та Consolid

Сервіс EDIN-е-ТТН відкриває перед компаніями широкі можливості для прискорення обліку товарів, зменшення витрат на обмін документами та уникнення помилок при коригуванні документації. Consolid забезпечує ефективну співпрацю між вантажовідправниками та максимальне використання транспортних ресурсів, що покращує логістичні процеси та допомагає знизити витрати на логістику та покращити процес доставки товарів.

Спільне рішення EDIN та Consolid створює ефект синергії, дозволяючи бізнесу ефективно та раціонально вирішити весь комплекс питань, пов’язаних із впровадженням електронних товарно-транспортних накладних.

З урахуванням того, що незабаром е-ТТН стануть обов’язковими, радимо компаніям розглянути можливість запуску проєкту е-ТТН. Це допоможе підготуватися до змін, розв’язати проблеми, пов’язані з навчанням, інфраструктурою та процесами, а також забезпечить більш плавний перехід до нової системи електронних товарно-транспортних накладних. 

Переваги співпраці: 
  • Об’єднані зусилля створюють можливість побудувати комплексні рішення, які охоплюють різні аспекти бізнесу; 
  • Усі компанії мають багаторічний досвід в своїх галузях, що дозволяє надавати якісні та збалансовані рішення; 
  • Клієнти отримують комплексний підхід до вирішення своїх потреб. 

Отже, спільна робота компаній EDIN, Listex та Consolid підтверджує, що взаємодія та інтеграція – це ключові фактори успіху в сучасному бізнес-світі України. Об’єднуючи свої зусилля, вони сприяють розвитку українського бізнесу, роблячи його більш конкурентоспроможним та ефективним на ринку.