Зв'яжіться з нами:

Провайдер е-документообігу EDIN виступив на XVII CFO Forum

ЕДО-провайдер EDIN спільно з компанією МЕТІНВЕСТ-ШИППІНГ виступили на Ukrainian CFO Forum, який проходив з 29 по 30 жовтня у приміщенні Д12 (Десятинна, 12).  XVII Форум Фінансових Директорів – це коротка енциклопедія сучасного фінансового менеджменту. 

Делегати Форуму мали можливість ознайомитися з 30+ годинами презентацій, панельних дискусій, дебатів та інтерв’ю з лідерами думок, в яких взяли участь 60+ спікерів – представники міжнародного експертного співтовариства з 4 країн. 

Програма заходу висвітлила найактуальніші теми сьогодення у фінансовій галузі: майбутнє фінансів, трансформація фінансової функції, побудова стратегії стійкого зростання в період турбулентності, кращі практики управління казначейством, можливості штучного інтелекту для управління персоналом,

цифровізація і управління корпоративною ефективністю, розвиток корпоративною культурою і фінансовою інновацією. 

В рамках сесії “Бізнес-трансформація” е-провайдер EDIN та МЕТІНВЕСТ-ШИППІНГ виступили з реальним кейсом “ЕДО, як елемент Digital трансформації”, в якому відображено оптимізацію процесів компанії на практиці впровадження електронного документообігу. З даною темою виступили Євгеній Тромбола, директор департаменту впровадження інноваційних рішень EDIN, та Вакіл Аскеров, директор відділу автотранспортної логістики ТОВ “МЕТІНВЕСТ-ШИППІНГ”. 

Організатором Форуму виступила компанія FA Service за підтримки EDIN, банка «Південний», Boyden Ukraine, PwC Україна, Sitronics, GOLAW, IT-Enterprise, ING Bank, Redcliffe Partners, Europ Insurance Brokers, Axilliem.