Стартував новий інформаційний сервіс EDIN-WIKI

На сайті провайдера EDIN з`явився новий розділ EDIN-WIKI, який виконує функцію електронної енциклопедії. Інформаційний сервіс вперше представлений в портфелі бренду і знаходиться у вільному доступі для кожного відвідувача web-ресурсу.

Е-бібліотека EDIN-WIKI створена для зручності та пришвидшення роботи з функціоналом провайдера. У розділі знаходяться загальні інструкції по роботі з платформою, мануали щодо формування та обміну е-документами, важлива технічна документація, блоки інтеграційних рішень, додаткових сервісів та продуктів EDI-провайдера.

Користувачі мають можливість оперативно віднайти усю необхідну інформацію по роботі з платформою та сервісами у єдиному середовищі. За допомогою вікна пошуку у електронному довіднику можна швидко знайти необхідний документ чи конкретний мануал.

Легкий доступ до навчального контенту та рекомендацій, простий інтерфейс та зрозуміла навігація сервісу прискорюють запуск роботи з функціоналом провайдера EDIN.

Найближчим часом до енциклопедії планується додавання розділу законодавчої бази та блоку по оновленню платформи, сервісів, та інтеграційних рішень. Щоб бути у курсі, стежте за нашими новинами.