SupplierPlus разом з EDIN розпочали фінансування інвойсів у рамках E-факторингу

Система EDIN e-факторингу для постачальників великих дебіторів знаходиться на етапі реалізації на платформі SupplierPlus. SupplierPlus дозволяє в автоматичному режимі здійснювати угоди з підтвердження і відступлення прав вимоги на підставі пакетів електронних документів щодо постачань, а EDIN дозволяє провести швидке підключення і інтеграцію з усіма сторонами-учасниками угод.

Таке сумісне рішення дозволить повністю відмовитися від паперового документообігу між усіма учасниками факторингової угоди: постачальником, торговельною мережею і фактором, що вплине на зниження вартості і підвищення швидкості бізнес-процесів. Контроль і юридичне оформлення кожної угоди реалізовано через автоматичну обробку документів. Інструмент є зручним і доступним, а також забезпечує індивідуальний підхід для всіх учасників.

Про EDIN: Провайдер електронного документообігу EDIN надає послуги більше 130 роздрібним мережам та 3000 постачальникам України.

Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну екосистему для швидкого обміну даними.

До портфелю продуктів провайдера входять сервіси, які повністю закривають потреби компаній - від пошуку партнерів до отримання вчасної оплати послуг. Провайдер забезпечує надійну передачу даних захищеними каналами зв'язку.

Про SupplierPlus: SupplierPlus Ukraine – фінансово-технологічна компанія, яка спеціалізується на рішеннях щодо фінансування ланцюга постачань. SupplierPlus Ukraine належить компанії SupplierPlus Group, що була заснована в Естонії у 2015 році. Компанія пропонує інноваційні рішення для управління оборотними коштами, які використовуються великими компаніями, їх постачальниками та банками.