Зв'яжіться з нами:

United Parcel Service: глобалізація в сучасній логістиці

Відомий світовий постачальник спеціалізованих транспортних та логістичних послуг ділиться з EDIN.UA критеріями оптимізації поїздок.

United Parcel Service- глобальна міжнародна корпорація, визнаний у світі бренд, з прибутком більше 60 мільярдів доларів та щоденним 19-ти мільйонним обсягом міжнародних доставок. Автомобільний парк корпорації складає більше 108 000 фургонів, вантажівок, мотобайків та більше 8 000 транспортних засобів, які працюють на альтернативному паливі, також компанія володіє 237 літаками. Головний принцип UPS: “транспортуй швидше – повітрям, морем, сушею, залізничними шляхами”.

Успіх компанії залежить від простих, але досить принципових речей. Для прикладу, водії корпорації UPS майже ніколи не повертають вліво. Дивно скажете ви? UPS дають цьому обгрунтоване пояснення.

Свій ранок логісти, в компанії UPS, починають з детального планування маршрутів. Така собі формула з математики, що включає певну кількість зупинок та відстань між ними. Більшість вважає, що найкоротший маршрут – найшвидший. Та UPS знає, що це не так. В компанії вирішили шукати інші критерії оптимізації маршрутів. Тож найбільш популярним методом стало намагання уникнути лівих поворотів через зустрічну смугу.

За допомогою цього маневру водій не потрапляє в аварійні ситуації, скорочується час очікування, та витрати палива. У UPS навіть є своя програма для розрахунку маршруту, вона дозволяє максимально уникати поворотів вліво.
Компанія зробила підрахунок ефективності даної методики і виявилось, що економія палива становить більше 37 мільйонів літрів, в атмосферу потрапляє на 20 000 тонн менше вуглекислого газ, а кількість доставок збільшилась на 350 000 бандеролей. Зміни відбулися і в автопарку, відтепер кількість автомобілів знизилась на 1100 одиниць, скоротився загальний показник подоланої відстані на 46 кілометрів.

UPS змогли вирішити проблеми економії часу та палива, зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу. За допомогою використання новітніх технологій та глобальних підходів, UPS досягли потужної конкурентної переваги у всьому світі.

Читайте більше цікавого контенту на сайті