Вийшов новорічний випуск EDO VIDEO HUB

EDO VIDEO HUB

Провайдер електронного документообігу EDIN випустив нову серію у рамках проекту EDO VIDEO HUB. Новорічний епізод присвячений оптимізації поставок у святкові періоди, як спростити та прискорити процеси, уникнути помилок та неприємних інцидентів.

У другому випуску спікером виступила Тетяна Смітюх, Директор управління та ланцюгами постачання компанії ТЕРРА ФУД. Тетяна розповіла як на особистому досвіді компанії вдалося досягти практично повної автоматизації у взаємодії з мережами і всередині компанії. Тетяна поділилася якими сервісами користується підприємство для обміну документів – EDIN та ProData.

З виразних досягнень спікер згадала, що, із залученням електронних сервісів, їм вдалося скоротити обробку документів з 20 до 1 хвилини, а при перевірці податкової, вивантаження необхідних даних займає 10 хвилин замість 3 діб при підготовці паперових документів. Також Тетяна озвучила, що в планах на 2022 рік компанія прагне 100% електронної взаємодії з партнерами.

Переглянути відео можна тут.

Нагадуємо, що EDO HUB – це онлайн-простір, де експерти діляться інформацією про технології, що оптимізують операційні процеси в компаніях.