Як електронний документообіг допоміг клієнтам EDIN під час війни?

yak_elektronnyy_dokumenoobih_dopomih_kliyentam_edin_ pid_chas_viyny

Як би сумно та болісно це не звучало, але війна продовжується. Натомість життя триває, Україна бореться та переможе. Задля перемоги потрібен надійний тил та працююча економіка. Для цього бізнес має працювати швидко, безпечно та ефективно.

Сьогодні хочемо поділитись з вами реальною історією клієнта EDIN, про те як е-документообіг врятував бізнес та допоміг вистояти у найскладніші часи.

Головний бухгалтер TM Novus, Вікторія  Кашевська:

« З початком повномасштабної війни проти України всі бізнеси зазнали змін в умовах роботи і усім довелося підлаштовуватися під нову непередбачувану реальність. На жаль, багато компаній не можуть продовжити свою діяльність у звичних офісах, а це означає, що більшість бізнес-процесів компаній просто призупинилося. Однак, завдяки тому, що наша держава постійно розвивається, ми можемо вирішити це питання та перейти на електронний документообіг. Хочу поділитися нашою історією, думаю для багатьох вона буде у чомусь повчальною та корисною. На жаль, у нас сталася дуже неприємна ситуація 20 березня, вщент згорів наш головний офіс. У приміщенні знаходились всі паперові документи, які просто дали змогу розгорітися пожежі ще більше. Зберігалися документи з обліку по наших 35 юридичних особах, і усі ці документи згоріли вщент. 

Варто зауважити, що весь документообіг для постачання товару у наші магазини відбувається в електронному вигляді. Ми вже давно працюємо з провайдером електронного документообігу EDIN та всі наші процеси поставок на 99,9% відбуваються за допомогою його сервісів. І наразі ми зі свого боку закликаємо всіх наших партнерів підлаштовуватися під вимоги часу і долучатися до електронних рішень, адже це допоможе убезпечити їхні дані та пришвидшити процеси взаємодії. 

Електронні рішення однозначно необхідні, особливо в складних умовах для України сьогодні. Окремо, хочу навести приклад, що тисячі документів для репарації у цифровому форматі нам вдається підготувати за кілька днів, що було б просто неможливим з використанням паперу. Ці документи неможливо знищити, вони  легітимні  та мають юридичну силу. В умовах війни перехід на e-документи є ще зручнішим та безпечнішим. У EDIN є готові рішення, що забезпечують швидкий обмін електронними документами та розуміють потреби бізнесу в такий складний для всіх нас час».

Знищення архіву Novus у Київському офісі під час війни https://youtube.com/shorts/C6IWXcRqNJc?feature=share