Зв'яжіться з нами:

Знайомтесь: Alphabot або як Walmart впровадили інноваційно-технологічне рішення

Український провайдер е-документообігу EDIN ділиться інноваційними рішеннями в сфері ритейлу. Відома американська торгова мережа Walmart презентували світу тестову версію робота Alphabot.

Він був розроблений в рамках start-up Alert Innovation. Основна функція бота – це передача товару зі складських запасів в точку отримання online-замовлень.

За допомогою Alphabot, процес і час видачі online-замовлень стане простішим і швидшим у десятки разів. Бот працюватиме в торговій точці в місті Salem, штат New Hampshire. Alphabot – це декілька автоматичних візків, що транспортують замовлення зі складу, безпосередньо в пункти видачі, в магазині їх нараховується чотири. Переглянути принцип роботи Alphabot можна за посиланням:

Але Alphabot буде доставляти далеко не всі замовлення, наприклад їжу працівники Walmart мають транспортувати самі. Компанія пояснює розподілення обов'язків таким чином: “Наші працівники зможуть краще опрацьовувати замовлення свіжих продуктів, цим самим збільшать якість обслуговування.”

Магазин в місті Salem став флагманом мережі Walmart по впровадженню інноваційних технологій. Але Alphabot поки що тестова версія і торгова мережа не прогнозує запуск таких ботів по всій мережі: “ Ми хочемо досконально вивчити принципи роботи цього технологічного рішення, оптимізувати процес транспортування товарів зі складу в пункти видачі online-замовлень.”
Також, зовсім скоро Walmart запустить торгові точки з позначкою Pickup Tower. В таких магазинах видача online-замовлень відбуватиметься автоматично. Спочатку, за допомогою програми сканується полиця, далі розвантажується товар, після чого він потрапляє в автоматичний пункт видачі під назвою Check Out With Me.

Тенденція використання інноваційних технологій в роздрібній торгівлі стрімко зростає.
На прикладі ще одного американского ритейлера Boxed, можемо розглянути автономну систему логістичних розробок.Така система змогла пришвидшити процес транспортування продукції, за допомогою руху в коридорах складів. Але беззаперечним лідером з інновацій в ритейлі, залишається Amazon. Нещодавно компанія повідомила, що вони змогли залучили більше 2500 людей, з метою створення повністю автоматизованого складського приміщення.
Читайте більше цікавого контенту на сайті EDIN.