Зв'яжіться з нами:

Електронні юридичні документи в Novus, Varus та METRO: як мережі повністю закривають процеси постачання з виробниками

Що таке електронний юридично значущий документообіг (ЮЗД)? 

До електронних юридично значущих документів (ЮЗД) відносимо документи, підписані КЕП (кваліфікованим електронним підписом). При цьому КЕП в силу закону має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис, та має презумпцію його відповідності власноручному підпису.

 

 

Які переваги впровадження ЮЗД документів? 

  1. Оптимізація робочого процесу: значна економія часу на створенні, пошуку та передачі документів, що дозволяє працівникам зосередитись на важливих завданнях. 
  2. Економія коштів: відсутність потреби у витратах на папір, друк, конверти та кур’єрські послуги. 
  3. Швидке вирішення питань: миттєве погодження та підписання документів через обмін електронними файлами. 
  4. Безпечне зберігання: легкий доступ та надійне зберігання в хмарних сховищах чи на електронних носіях. 

 

 

Як електронні юридичні документи та інтеграція спрощують роботу бізнесів? Відгук компанії Галичина

«Обмін електронними юридично значущими документами через платформу EDIN значно полегшує нашу роботу, тому що у разі термінової необхідності, нам не потрібно бігти в офіс, щоб поставити підпис чи печатку. Ми можемо зробити це онлайн з будь-якої точки світу. 

Інтеграція е-документообігу в звичну облікову систему користувача є ще однією унікальною перевагою EDIN. Якщо компанія має величезну кількість документів, то інтеграція для неї ідеальне рішення, яке забезпечить швидку та продуктивну роботу. Ми працюємо у своїй звичній обліковій системі, заощаджуємо кошти, безпечно обмінюємось е-даними та оптимізуємо бізнес-процеси, завдяки тому, що колись скористалися послугами EDIN. 

Наша статистика, яка показує результат співпраці з EDIN: 

  • понад 60 000 документів/місяць проходять через платформу;
  • більше 50 контрагентів;
  • 11 контрагентів, з якими співпрацюємо по ЮЗД+готові розширювати ЮЗД і надалі.

EDIN – це компанія, яка пропонує сучасні зрозумілі сервіси, які полегшують робочий процес та дають можливість повноцінно зосередитись на розвитку бізнес», — зазначає Ірина Фомічова, провідний бухгалтер з обліку реалізації по ключових клієнтах ТОВ «‎Молочна компанія «‎Галичина» 

 

 

Хто вже використовує ЮЗД? 

Великі міжнародні та українські компанії, такі як METRO, Varus, Велика Кишеня, Коло, ЕVА, Еко Маркет, та багато інших, вже успішно впроваджують ЮЗД через платформу EDIN. Це сприяє спрощенню процесів, прискоренню роботи та забезпеченню ефективного обміну документами. 

 

Впроваджуйте ЮЗД вже сьогодні та відкрийте для свого бізнесу нові можливості! Бажаєте розпочати обмін ЮЗД (юридично значущими документами) в мережі? Тоді замовляйте консультацію, спеціалісти EDIN допоможуть впровадити ЮЗД документообіг ↓