Зв'яжіться з нами:

Міжнародний день без паперу. EDIN про те, як зберегти природу?

 

Команда EDIN закликає всіх долучитися до цієї важливої ініціативи та зменшити використання паперу. Ефективне використання ресурсів та розвинуті технології, такі як електронні рішення, дозволяють нам зробити це прямо зараз!

Сервіси з електронного документообігу EDIN використовують більше 23 000 користувачів. Щомісяця платформа обробляє близько 4 млн. е-документів, що зберігає 5 000 дерев. Ці цифри продовжують зростати кожен день!

Більше 300 мільйонів тонн паперу використовується щороку по всьому світу, що призводить до загибелі до 7 мільярдів дерев. Цей надмір споживання паперу став серйозним тиском на ліси та екосистеми. 

Однак, існують способи, які можуть допомогти зменшити цей негативний вплив. Кожен з нас може прийняти маленькі, але важливі кроки, щоб допомогти зберегти природу: 

  • Використовуйте перероблений папір, щоб дати шанс нашим деревам “дихати”.
  • Збирайте папір у спеціальні контейнери для переробки. 
  • Почніть впроваджувати у роботу електронні рішення.

На думку експертів, переробка 1 тонни паперу може врятувати до 17 дерев, 26 тисяч літрів води та 4000 кіловат електроенергії. Це вражаючі статистичні дані, що акцентують на необхідності скорочення використання паперу.