Зв'яжіться з нами:

Міжнародний електронний документообіг: EDIN розширює межі та нові можливості на міжнародному ринку через електронний обмін даними

 

EDIN – український провайдер EDI, що співпрацює з понад 140 мережами та понад 5000 постачальниками, виробниками та дистриб’юторами, серед яких такі міжнародні партнери як Metro AG, Unilever, Hornbach, Coca-Cola, Pepsico, Mars, Henkel, Loreal, JTI, Philip Morris, Bosch, Philips, та інші. Це свідчить про довгостроковий досвід на цьому ринку і здатність розвиватися та масштабуватися. Компанія EDIN вийшла на міжнародний ринок, розробивши єдине поле для взаємодії українського бізнесу з європейськими мережами, виробниками, постачальниками та дистриб’юторами.

Зокрема, вже визначено перші шість країн, з якими EDIN активно співпрацює: Австрія, Чехія, Словаччина, Угорщина, Німеччина, Хорватія та Польща.

На сьогоднішній день EDIN розпочав підключення до EDI з європейськими торговими мережами та дистриб’юторами – https://international.edin.ua/. Вже 15 міжнародних мереж приєднались до проєкту EDIN та переходу на електронні замовлення та рахунки з українськими постачальниками: Aldi (Poland), Auchan (Poland), Вiedronka JMP (Poland), Budni (Germany), Dino (Poland), Edeka (Germany), Hornbach (Germany), Kaufland (Poland), Leroy Merlin (Poland), Lidl (Czech), Lidl (Slovakia), Makro (Poland), Netto (Germany), Netto  (Poland), Zabka (Poland). 

У проєкті EDIN беруть участь українські постачальники: Ярич, Чудова Марка, Good Wine, Три Ведмеді, Біола, Pilsner. 

Для консультації та підключення е-документообігу з міжнародним партнером заповнюйте форму за посиланням.

Плюси електронного документообігу між Україною та закордонними партнерами: 

  • EDIN об’єднує всіх в одну екосистему
  • Підтримка всіх міжнародних стандартів електронного документообігу (EDI) 
  • Англомовна та німецька версія платформи EDIN
  • Навчання роботи на платформі вас та ваших партнерів
  • Обслуговування 24/7
  • Англомовна сервісна підтримка та менеджери 
  • Міжнародні системи оплати Visa та MasterCard

Міжнародні проєкти та партнери EDIN: EU4Digital, Міністерство цифрової трансформації України, Дія, Дія.Бізнес, Дія City, Дія.Підпис-EU, Metro AG, Unilever, Coca-Cola, Pepsico, Mars, Henkel, Loreal, JTI, Philip Morris, BOSCH, Philips, Ярич, Чудова Марка, Good Wine, Три Ведмеді, Біола, Pilsner, Centravis, Hornbach.