Зв'яжіться з нами:

Виклики для учасників тендерів у 2022 році

Протягом останніх кількох років українські підприємці доводили свою стійкість і здатність працювати в найскладніших умовах.  2022 рік став вкрай складним для бізнесу  через пандемію, війну на сході, економічну нестабільність. Від початку великої війни електронна система комерційних закупівель EDIN-Tender не припиняла роботу, хоч і зазнала кардинальних змін. У цій статті ми розглянемо, як відбувалися тендерні закупівлі в 2022 році і як підприємці долали всі труднощі, щоб зберегти свої бізнеси. 

Тендерна діяльність: що сталося на початку 2022 року 

Учасники тендерів відчули на собі важкий 2022 рік. На початку року ситуація була досить стабільною, проводилося більше 200 аукціонів і кількість учасників відповідала показникам попереднього року – 160 учасників. Але після 24 лютого все змінилося: тендерна діяльність була майже повністю зупинена. Найтяжчим місяцем для учасників тендерів став березень: було проведено всього 16 аукціонів (від Таврія В, Novus, Fozzy) в 2 категоріях: “М’ясо, птиця, яйце”, “Фрукти, ягоди”, кількість учасників скоротилася до 20. Здавалося, що тендерна діяльність паралізована назавжди. Але поступово організатори та постачальники почали повертатися, і тендерна діяльність знову почала підніматися.

Тендерний ринок після кризи 

За квітень було проведено більше 100 аукціонів (від Таврія В, Novus, Fozzy, ЕКО маркет, Рітейл Україна) у 6 категоріях: “М’ясо, птиця, яйце”, “Фрукти, ягоди”, “Крупи, борошно, макаронні вироби”, “Овочі, гриби, зелень”, “Обладнання, техніка”, “Тара, матеріали пакування”, і кількість учасників зросла до 60. Хоча це ще не повернуло ситуацію до норми, зростання кількості аукціонів і учасників дав певний привід для оптимізму.

Уже в травні на платформі було проведено понад 120 аукціонів від (Таврія В, Novus, Fozzy, ЕКО маркет, Рітейл Україна, Альянс маркет, Вересень плюс), а кількість категорій зросла до 11. Поступово кількість учасників і організаторів збільшувалася, і з початком нового року показники стали ще вищими, ніж до початку війни. Це свідчить про те, що попри всі труднощі, бізнес в Україні продовжує розвиватися і робити свій внесок в економіку країни. 

EDIN-Tender: ваш надійний партнер у комерційних закупівлях

EDIN-Tender - це електронна платформа для проведення та участі в тендерах, торгах та аукціонах онлайн від провайдера електронного документообігу EDIN. Онлайн тендер передбачений для торгових мереж, виробників, постачальників, компаній сегмента HORECA та не тільки.

Можливості EDIN-Tender: 

  • створення тендерів онлайн (Збір пропозицій, Торги);
  • копіювання аукціонів та лотів;
  • проведення відкритих та закритих торгів;
  • звітність по проведеним аукціонам;
  • заявка на участь у закритому тендері;
  • додавання файлів до аукціону, лоту, ставки;
  • запрошення клієнтів до участі у закритому аукціоні та опрацювання заявок на участь. 

Лідери ринку вже підключились до EDIN-Tender. Організовуйте торги або ставайте учасником - підключайтесь до тендерного майданчика EDIN за посиланням.