Зв'яжіться з нами:

Воркшоп EDIN для перевізників Danone: як працювати з мобільним застосунком для підписання водіями е-ТТН

 

Компанія Danone вже розпочала впровадження електронних товарно-транспортних накладних (е-ТТН) у свої логістичні процеси. Однак, Danone розуміє необхідність постійного вдосконалення та максимальної зручності в обробці документів та взаємодії з партнерами. Тому вони активно рекомендують перейти на більш зручний варіант використання е-ТТН за допомогою мобільного застосунку EDIN Driver.

У сучасному світі, де технологічні рішення впливають на всі сфери бізнесу, важливо бути на крок вперед і пристосовувати свою діяльність до сучасних стандартів і вимог ринку. E-ТТН стали необхідністю для багатьох підприємств, особливо тих, які оперують у сфері логістики та постачання. 

У цьому контексті, компанія EDIN провела воркшоп спільно з одним зі своїх партнерів – Danone. Цей захід був спрямований на впровадження системи е-ТТН у логістичний ланцюг, на воркшопі були присутні ТОПові перевізники, які вже перебувають на стадії впровадження електронних товарно-транспортних  накладних.

Під час воркшопу було розглянуто наступні аспекти: 
  • Проєкт е-ТТН в Україні та етапи впровадження е-ТТН
  • Кейси клієнтів з впровадження е-ТТН: Монделіс Україна, АТБ, Епіцентр, METRO Україна
  • Схема обміну з Центральною базою даних  
  • Переваги е-ТТН для перевізника та водія 
  • Етапи підключення перевізника та його водіїв 
  • Варіанти роботи водія та рекомендації 
  • Практична демонстрація роботи платформи EDIN-е-ТТН та мобільного застосунку EDIN Driver

Важливий акцент було зроблено на необхідності впровадження електронних товарно-транспортних накладних у логістичні процеси компаній. Спікери на заході наголосили, що очікувати від держави обов’язкового впровадження е-ТТН не варто, і компаніям слід розпочати цей процес вже зараз. 

Замовляйте воркшоп по роботі з мобільним застосунком EDIN Driver для підписання е-ТТН водіями за посиланням